iWB Zaman Tüneli

1994 / Promis LTD. ŞTİ. kuruldu

2007 / ODTÜ Teknokent’te ProMIS BMP’nin (Business Management Platform) alt yapı çalışmalarına başlandı.

2009 / Yazılım ilk olarak “ProMIS BMP” ismiyle piyasaya sunuldu

ProMIS BMP, sürekli gelişen yapısı ve özellikleri ile, entegre iş yönetimi yazılımları alanında önemli bir boşluğu doldurmuştur.

2012 / Cloud çalışmaları başladı

ProMIS BMP’nin SaaS’a açılma projesi olarak bulut ortamına taşınma süreci başladı.

2015 / Yeniden yapılanma ve market stratejileri

“ProMIS BMP” iWorkBetter adını alarak, sürekli yenilik felsefesinin gereği olarak; ürün geliştirme, satış, satış sonrası destek ve pazarlama konularında genel geçer seviyeleri aşıp, yeni ve özgün bir vizyon noktası belirledi.

2016 / iWorkBetter Kamuda

Yerli ve milli ERP olmanın gururu ile kamu kuruluşlarından TEİAŞ’ın tüm yazılım alt yapısı iWorkBetter teknolojisine emanet edildi.

2017 / İş Zekâsı ve Mobil

iWorkBetter, şirketlerin ihtiyaç duyduğu özgün ve çözüm odaklı raporlama sistemleriyle sektörde güçlü bir yer edindi. Kamu ve Özel sektörden saygın kullanıcılarına, mobil uygulama konularında da yaratıcı çözümler geliştirerek vizyon ve misyonu doğrultusunda büyümeye devam etti.

2018 / iCodeBetter dönemi…

iWorkBetter’ın altyapısını oluşturan faramework ‘’iCodeBetter’’ ismiyle global piyasaya girme hedefleri ile piyasaya sürüldü.

2019

iWorkBetter ERP, ODTÜ Teknokent’te bulunan AR-GE ofislerimizde hala geliştirilmekte, yurt dışına açılma faaliyetlerinin yanı sıra satış ve destek hizmetleri verilmeye devam edilmektedir.