iwb-3dlaptop

Yetenekler

Web tabanlı bir ERP yazılımı olan iWorkBetter şirketlerin yönetimini her yerden mümkün kılar. Bütünleşik yapısı ve yüksek teknolojisi sayesinde ihtiyaç duyulan farklı yapıları içinde barındırır. Bu şekilde şirket yönetimi tek bir platformdan gerçekleştirilir. Her sektörden işletmenin kendi süreçlerine uyarlanabilen maksimum esnekliğe sahiptir.

Kurumsal hafızayı oluşturur

Geçmişte kaybolmaya son

Veriler sisteme girildiği anda bağlı oldukları tüm uygulama ve raporlar güncellenir. Tüm bilgiler anında akışa girer ve kaydedilir. Verinin kişilere bağlılığından kurtularak, işe yeni başlayan çalışanlarınızın tüm verilere erişmesine imkân verir ve zaman kaybını önlersiniz. Daha önce temasa geçtiğiniz potansiyel bir müşterinizle ilgili tüm kayıtları anında ekranda görüntüleyebilir, geçmiş temasların takibini yapabilir, yarım kalmış bir müşteri diyaloğunu kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kayıtlı bilgilere göz atmak ve nereden başlayacağınızı öğrenmek.

Bilgi ve doküman kirliliğine son

Çift kayıt karmaşasından kurtulun!

Veri takibini kolaylaştırır. Kaybolma ve unutulma gibi aksiliklerden veriyi korur. İş akışını yavaşlatan çıktılardan şirketinizi kurtarır.

Paylaşımı pratikleştirir ve şeffaflaştırır

Doküman paylaşımının en kolay yolu!

Bilgi yönetimi sayesinde işleyişi ve süreçleri her an ve her yerden ulaşılabilir kılar. Müşteri diyalogları, şirket bünyesinde gerçekleştirilen eğitimlerin sonuç raporları, yöneticilerin çalışanlarına verdikleri direktifler, çalışanlar arasındaki iş paylaşımları gibi bilgileri görmenizi, takip etmenizi ve yönetmeninizi sağlar.

Sorunlara hızlı müdahale

Bütün işleyiş gözünüzün önünde

Şirketinizdeki tüm işleyişi anında görün. Raporlama süreleri minimum seviyeye indirilir. Zaman kazandırır. Anlık ve doğru raporlama şirketlerin durumlarını net bir şekilde görebilmeleri oldukça önemlidir. Birçok raporlama seçeneği ile şirketinizdeki iş akış durumlarını, bekleyen müşteri diyaloglarını, sonuçlanan görüşmeleri, teklif sonuçlarını ve miktarlarını görebilirsiniz.

Gerçek zamanlı iş bütünlüğü

Bir hamlede kayıt güncelleyin

Veriler sisteme girildiği anda bağlı oldukları tüm uygulama ve raporlar güncellenir. Sisteme ekleyeceğiniz küçük bir bilgi, ilgili olduğu tüm modüller tarafından anında algılanır ve işlenir. Planlamalarınız otomatik olarak şirket ajandasına işlenir, görüşmeleriniz diyaloglar kısmında görülür ve böylece süreçlerin takibi tek bir ekran sayesinde ve her yerden gerçekleştirilir. Gecikmiş ödemeleriniz, beklediğiniz tahsilatlar, çalışanların izinleri gibi her konuda kapsamlı bir bilgi edinmenizi sağlar.

Kullanım kolaydır

Görüntü kirliliğine son verin

Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kısa bir eğitimden sonra kişiler tarafından rahatça kullanılabilir. Ara yüzdeki dil bütünlüğü sayesinde karmaşık tabloların önüne geçilir. Böylece enerjiniz bazı karmaşık yapıları çözmekle uğraşmak yerine işinize kalır. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde ekran ikonlarını kendi önceliğinize göre dizayn edebilir, kendi çalışma biçiminize göre tasarımlar ile oynayabilirsiniz.

Platform Bağımsızdır

Windows, iOs ve Linux’ta kullanın

Web tabanlı bir yazılımdır. İşletim sisteminden bağımsız olarak ve hiçbir kuruluma gerek olmadan çalışır. Bu sayede internete bağlanabileceğiniz her yerde kontrol elinizin altında olur. Mobil uygulama sayesinde de şirketiniz her zaman ve her yerde elinizin altında!

Kolay uyarlanır

Farklı yapıları bir araya toplar

Entegre yapısı sayesinde her türlü harici yazılım uygulaması ve veri tabanı ile kolayca veri alışverişi yapar. Faturalandırma işlemlerinizi yapabilir, maillerinizi sisteme tanımlayabilir, araçlarınızın takibini gerçekleştirilebilirsiniz.

Hızlı çözüm geliştirir

Anlık durumunuzu öğrenin

Tüm modülleri şirketinizin daha iyi, etkin ve verimli yönetilmesi için geliştirilmiştir. Doğru zamanda doğru yerde olmanızı sağlar. Projelerin durumları, mali durum, çalışan verimliliği, kaynak kullanımı gibi konularda size sürekli ve doğru bilgi akışları verir. Bu sayede önlemlerinizi alabilir, süreç içinde stratejilerinizi daha kolay geliştirebilirsiniz.