Özellikler

ozellik1

GÖSTERGE PANELİ

Sistemin genelini içeren ve her bir modüle özel olarak hazırlanmış olan gösterge panelleri sayesinde anlık olarak kısa bilgiler ve grafikler ile her an erişmek istediğiniz bilgilerin özetini tek bir tuş ile görüntüleyebilirsiniz.

is_zekasi

İş Zekâsı (BI) ve Raporlar

Kapsamlı filtre seçenekleri ile oluşturulan raporlar şirketin anlık durumunu görme imkânı sağlar. Kaynak kullanımınız, stok durumunuz, çalışan verimliliğiniz ve projelerde hangi aşamada olduğunuz takip edilir. Müdahale edilmesi gereken bir aksiliğe geç olmadan müdahale etme olanağı verir.

ozellik3

Framework

iWorkBetter altyapısı tarafımızdan geliştirilmiş olup, çeşitli kurumlarda gerekli güvenlik testlerinden geçmiştir. Bu altyapı üzerinde gelişmiş teknolojisi sayesinde ihtiyacınız olabilecek ekstra uygulamaların geliştirilmesi son derece hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

ozellik4

Mobil Uygulama

IOS ve Adroid tabanlı uygulaması sayesinde mobil cihazlarınızdan hızlıca sisteme giriş yapabilir, süreçlerinizi sahada bile olsanız yönetip takip etmeye devam edebilirsiniz.

ozellik5

E-Posta & Ajanda

Tüm e-posta yazışmaları iWorkBetter’de yapılabilir, yapılan yazışmanın ilgili olduğu kayıt (firma, bağlantı, temas, proje ve servis) ile ilişkilendirmesini sağlar. Randevu, toplantı, ziyaret, servis gibi ajanda kayıtlarını ilgili tüm kullanıcıların erişebileceği ortama kaydeder. Verimli bir iş birliği ortamı yaratır.

ozellik6

Entegrasyon

Sistemin içerisine otomatik kaydedilmesini istediğiniz ve başka araçlardan gelmesi gereken verilerin akışı, web servisler aracılığı ile kolayca sağlanabilmektedir.

ozellik7

Teknik Özellikler

 Web tabanlıdır. Java ile geliştirilmiştir. Oracle veri tabanı kullanılmaktadır. İşletim sistemi bağımsızdır. Esnek yapısı ve iş zekası çözümleri ile sürdürülebilir sistem olan iWorkBetter’da kayıt bazlı ve alan bazlı güvenlik yetkilendirmeleri yapılabilir.