Kurumsal hafızayı oluşturur

Veriler sisteme girildiği anda bağlı oldukları tüm uygulama ve raporlar güncellenir. Tüm bilgiler anında akışa girer ve kaydedilir. Verinin kişilere bağlılığından kurtularak, işe yeni başlayan çalışanlarınızın tüm verilere erişmesine imkân verir ve zaman kaybını önlersiniz. Daha önce temasa geçtiğiniz potansiyel bir müşterinizle ilgili tüm kayıtları anında ekranda görüntüleyebilir, geçmiş temasların takibini yapabilir, yarım kalmış bir müşteri diyaloğunu kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kayıtlı bilgilere göz atmak ve nereden başlayacağınızı öğrenmek.

Carles swag gastropub

Chia single-origin coffee Etsy, locavore Shoreditch twee whatever messenger bag direct trade leggings mixtape. IPhone flexitarian Carles swag gastropub, scenester pour-over trust fund mumblecore ennui. Keffiyeh sustainable tousled.

skateboard cardigan

Farm-to-table PBR Truffaut cray Portland Wes Anderson. Kale chips raw denim organic paleo farm-to-table. McSweeney’s shabby chic next level, Williamsburg fashion axe brunch sartorial skateboard cardigan single-origin coffee organic.