iWorkBetter

Proje Yönetimi

Projelerinizi Şansa Bırakmayın

Proje yönetimi detaylı planlama, disiplin ve proje süreçlerinde ciddi hassasiyet gerektiren bir konudur. Proje yöneticileri bu hassas konuları mümkün olan en doğru şekilde yönetmek için birçok farklı yazılım ve form gibi yardımcı araçlar kullanmak zorunda kalır. Ancak bu araçların tek bir yapıda yönetilmemesi iletişim kopukluklarına, zaman ve maliyet kontrolünün kaybına, projelerin aksamasına ve istenen kaliteye ulaşılmamasına yol açmaktadır.

 

iWorkBetter Proje Yönetimi, projeleri kapsamlı şekilde planlama imkânı sağlarken esnek ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde takip ve yönetimini de gerçek zamanlı olarak yapmayı sağlar. Zaman çizelgesi takibi ile birlikte, projelerin iş gücü kullanımının zaman ve maliyet açısından hesaplanması da sistem tarafından otomatik olarak yapılmış olur. Satış öncesinden faturalandırmaya kadar tek bir portal üzerinden bütünleşik yapının konforu ile tüm şirket içindeki süreçleri yönetmenizi sağlar.

Projeler

Projelerinizin oluşturulup yönetildiği ana alandır.

Sunumlar

Projelerin nasıl yapılacağına dair metot, plan, teknik doküman, genel doküman ve teklif hakedişi gibi sunum tipleri hazırlanabilir, planlanan tarih, gerçekleşen tarih, revizyonlar, notlar ve sunumun durumu hakkındaki kayıtlar buradan yönetilir.

Hakedişler

Bir projenin hakediş dönemlerinin tanımlandığı, hakedişlerin başlangıç tarihi, bitiş tarihi, ibraz tarihi ve ödeme tarihi gibi detaylarının  işçilik ve malzeme bazında girilip takip edildiği alandır.

Proje Bilgileri Doğrulama

Proje yönetiminin kapsam olarak çok detaylı ve birçok eş zamanlı veriyi içeriyor olmasından dolayı bazı temel ve önemli konuların özetlendiği bilgilere erişim alanıdır.

İş Geliştirme Projeleri

İş geliştirme projelerinde açık ve kapalı işlerin, toplantıların, zaman çizelgelerinin takip edip yönetilebildiği alandır.

Satın Alma Talepleri

Bir projeye istinaden malzeme ihtiyaçlarının çıkması ve depolarda yeterli stok olmaması durumunda proje ekranında gözüken ihtiyaçlar için pratik bir şekilde satın alma taleplerinin yapılabildiği alandır.

Süreçler

Projelerin planlanması ve detaylandırılmasındaki en önemli aşama, yani süreç ve görevlerin oluşturulup yönetildiği alandır.

Proje Malzemeleri

İlgili proje kapsamında ihtiyaç duyulan malzemelerin listelendiği alandır.

Üretim

Üretim gerektiren bir projeye ait süreçlerin oluştulup yönetilmesini sağlayan alandır.

Ekipman Zaman Yönetimi

Projeler için gerekli olan ekipmanların zaman yönetiminin yapıldığı alandır.