iWorkBetter

CRM

Şirketinizin Kurumsal Hafızasının Oluşmasını Sağlar

Kurumsal hafıza oluşturarak müşteriler ve tedarikçiler ile gerçekleştirilen tüm bağlantıların tek bir yapı içinde, eksiksiz bir şekilde takip edilmesini sağlar.

Firmalar

Tüm firmaların detaylı bilgileriyle tutulduğu alandır. Burada sadece müşteriler değil, tüm tedarikçiler, iş ortakları, hizmet alınan şirketler gibi işletmenizle her türlü etkileşim halinde olan firmalar tek bir havuz altında toplanır.

Bağlantılar

Firmaların altında tanımlanan bağlantılar ise o şirkete ait çalışanların bilgilerinin tutulduğu alandır. Burada çok kolay ve hızlı bir şekilde her bir bağlantının detaylı olarak kişisel ve iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

Temas / Teklif Yönetimi

Firmaların altında tanımlanmış olan bağlantılar üzerinden yaratılan temaslar, o firma ile yapılan her türlü etkileşimin kayıt altına alındığı, aynı zamanda satış için verilen tekliflerin yönetildiği alandır.

Satış Etkinlik Yönetimi

CRM modülü altındaki “Satış Etkinlik” bölümünde, işletmenizin faaliyette bulunduğu her türlü satış ve pazarlama etkinliklerini kaydedebilirsiniz.

Referans Listesi Yönetimi

Size ulaşan firmaların tümü katıldığınız bir satış/pazarlama etkinliği üzerinden gelmiyor olabilir.

İhale Takibi

Katıldığınız bir ihalenin kaydını sistem üzerinde bu alandan açabilir, kendi vermiş olduğunuz ve diğer rakiplerin tekliflerini kaydederek hangi ihalenin kimde kaldığını bu alanda tutabilirsiniz