Bakım Onarım Yönetimi

Cihaz Bakımlarınızı Zamanında Yapmanızı Sağlar

Firmanıza ait tüm cihazların, makinelerin ve sistemlerin yıpranması veya beklenmedik arızalanma durumlarının yaşanması gibi durumlar geniş zamanda ciddi maddi zararlara sebep olabilmektedir. Bu tarz zararların önüne geçebilmek ve özellikle iş süreçlerinizin kesintiye uğramaması adına tüm cihaz ve makinalarınızın bakım ve onarımlarının periyodik olarak yapılması büyük önem arz etmektedir.

Koruyucu Bakım Yönetimi

İşletmeniz bünyesinde bulunan her türlü cihazın departman bazında filtrelenebilerek işletmeye alınma tarihi, mevcut durumunun çalışıyor, çalışmıyor ya da bakımda olduğu, sözleşme bilgisi kapsamında garanti süresinin ne kadar olduğu, periyodik bakım zamanı, günlük verimliliği ve işletmeye oluşturduğu maliyeti gibi her türlü bilgisinin tutulabilmesini ve takip edilebilmesini sağlayan alandır.

İş Emirleri

Bakım, onarım ve arıza gibi iş emri tipleri içerisinden önem derecesi ile öncelikleri belirlenerek açılabilen iş emirlerinin, konulan teşhis ve yapılacak işlemle ilgili kullanılacak malzemelerin de kaydedilerek sistem içerisinde takip edilebildiği alandır.

Teknisyen İş Yükü

Bakım ve onarımla ilgili sorumlu kişilerin üzerindeki iş yükünün takip edilip yönetilebildiği alandır.

iWorkBetter ERP bakım onarım modülü bu anlamda sizlere oldukça kapsamlı bir alan tanımaktadır. iWorkBetter ERP bakım onarım modülü ile; bakım onarım ve kalibrasyona tabi tüm demirbaş, cihaz ve makinelerinizin departman bazında filtrelenerek, işletmeye alınma tarihi, mevcut durumunun çalışıyor, çalışmıyor ya da bakımda olduğu, garanti süresi, sözleşme bilgisi, kalibrasyon takibi ve periyodik bakım zamanı, günlük verimliliği ve firmanıza oluşturduğu maliyet verilerini toplayabilir ve cihaz performans verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Aynı zamanda malzeme bazında bakım – onarım için açılan iş emirleri de iWorkBetter ERP Bakım Onarım Modülünde toplu olarak görüntülenebilir. Bu sayede zaman içerisinde hangi cihazın ne kadar bakıma ihtiyaç duyduğu ve nasıl bir verimlilikle çalıştığı gibi bilgilerin analizi ve raporlamasını kolaylıkla yapılabilirsiniz.