Araç Takip Yönetimi

Araçların Daha Etkin ve Verimli Kullanılmasını Sağlar

Firmanızdaki araçların, bakım, sigorta, muayene, trafik cezaları, kullanıcı tarihçesi, akar yakıt kullanımı gibi anlık durumların takibi ve yönetimi son derece detaylı konulardır. Araç takip Yönetimi süreçlerinizi yazılım desteği almadan yönetmeye çalışmak zaman kaybı ve evrak yoğunluğu olacağı gibi firmanız için ciddi boyutta zararlara sebep olabilmektedir.

Araç Takip Sistemi

İşletme bünyesinde bulunan her türlü aracın marka, model, plaka, ruhsat, km ve sürücü gibi bilgilerinin kaydedilip izlenebildiği alandır.

Araç Muayene Takibi

İşletmeye ait tüm araçların muayene takibinin tek bir ekranda özet olarak görüntülenip yönetildiği alandır.

Araç Sigorta Takibi

Araçların kasko ve trafik sigorta bilgilerinin kaydedilip takip edilebildiği alandır. Sigorta işlemini yapan firma ve ilgili bağlantısına da bu ekrandan hızlı şekilde ulaşılabilir.

Akaryakıt Takibi

Araçların hangi tarihte, hangi akaryakıt istasyonundan ne kadarlık yakıt alımı yaptığının takip edilebildiği alandır.

Trafik Cezaları

Bir araca ait trafik cezası geldiğinde, ilgili evrakla birlikte sisteme kaydı bu ekran üzerinden yapılır.

Araç Bakım Takibi

Şirket araçlarıyla ilgili herhangi bir arıza, kaza ya da periyodik bakım gibi bilgilerin girilip takip edilebildiği alandır.

iWorkbetter ERP Araç Takip Modülü şirket araçlarınızın daha verimli ve kontrol altında yönetilmesini sağlar. Araçların hangi tarihlerde ne zamana kadar kiralandığı, hangi zamanlarda kim tarafından kullanıldığı, araçların trafik cezaları, bakımı, muayenesi, sigortası, tüm bilgilerin kayıt altında tutulup herhangi bir gecikme olmadan zamanında yenilenebilmelerine olanak sağlar. Ayrıca iWorkBetter ERP Araç Takip Sistemi akaryakıt alımlarını otomatik olarak sisteme kaydedebildiğinden hem araçların takibi yapılır hem de ilgili masraflar direk olarak sisteme işlenmiş olur.

iWorkBetter ERP Araç Takip Modülü entegre GPS sistemi ile aracın anlık olarak durumu hakkında bilgi aktarır. Aynı şekilde iWorkbetter ERP Araç Takip Sistemi üzerinden, gelen trafik cezaları, akaryakıt giderleri gibi verileri, kişi veya araç bazlı olarak raporlayabilir, bu sayede masraf çizelgelerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.