iwb-3d

Hakkımızda

FirmaNET Yazılım ve Teknoloji A.Ş. 2020 yılında Solimpeks Grup Şirketi olarak kurulmuştur. FirmaNET, 2007 yılından bu yana ODTÜ Teknokent çatısı altında geliştirilmekte olan iWorkBetter yazılımını daha ileriye taşımak, daha kullanılabilir ve daha esnek çözümler sunmak amacı ile 20.09.2021 tarihi itibari ile devralmıştır. 

Solimpeks A.Ş 2001 yılında Konya’da faaliyetine başlamıştır. On yıl gibi bir süre içerisinde, Avrupalı rakiplerini geride bırakarak dünyadaki yedi kıtada var olan Global bir Şirkete dönüşmüştür. Solimpeks, Yenilebilir ve Sürdürülebilir enerji ilkesi ile çıkılan yolda sürekli olarak kendini geliştirerek günümüze kadar varlığını korumayı başarmıştır. İç Pazardaki faaliyetlerini, 2011 yılından itibaren Solimpeks Türkiye LTD ŞTİ. olarak İzmir’deki Merkez binasından yürütmeye başlamıştır.
25 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini, günümüz teknolojisiyle birleştirerek dünya standartlarında üretim yapmayı başarmış ve daha önemlisi “kalite ve süreklilik” ilkesinden vazgeçmeyerek solar termal enerji üretiminde dünyanın önde gelen şirketleri arasında hak ettiği yeri almayı başarmıştır.
Enerjiyi verimli üretmenin dışında, enerjiyi verimli tüketme konusunda da ürün gamını geliştiren firmamız, yeniliğe büyük önem vermektedir.

 

 

 

Rakiplerinden en büyük farklı yine kendi AR-GE faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan bir low-code platform olan altyapısı ile hızlı, esnek ve sürdürülebilir bir kullanıcı deneyimi sağlamasıdır.

misyon

MİSYON

Esnek, uyarlanabilir ve kurumsal iş yeteneklerine odaklı teknolojik çözümler üreterek, tüm iş süreçlerindeki verimliliği arttırmak

VİZYON

Türkiye’nin en yaygın kullanılan ve çözüm odaklı iş yönetim platformu olmak ve global pazarda adını duyurmak

vizyon

Değerlerimiz

iso-9001-iwb-2015

ISO 9001 : 2015 Belgesi


Geçerlilik Periyodu : 3 yıl

tara0640

Yerli Malı Belgesi


Geçerlilik Tarihi :
26.08.2020